Skip to main content
Skup aut Słupsk - kupujemy samochody w każdym stanie technicznym za gotówkę. Zadzwoń i zapytaj o wycenę auta!   (+48) 604 976 543

Kilka słów o nas

Nasz skup aut w Słupsku swoją ofertę kieruje do przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. Od 2010 roku zajmujemy się skupem samochodów od firm transportowych, leasingowych, taksówkarskich, a także firm windykacyjnych. Przyjmujemy auta w każdym stanie - powypadkowe, uszkodzone, zardzerwiałe, wszystkich marek, wyprodukowanych między rokiem 2005 a 2020.

Chcesz pozbyć się swojego niechcianego auta?
Zadzwoń, a my załatwimy resztę!

Opinie klientów

Z czystym sumieniem polecam. Jak ktoś szuka firmy skupującej auta za gotówkę, to nie warto się zastanawiać, tylko dzwonić do Skup aut w Słupsku. Szybka i fachowa pomoc, gotówka do ręki a dodatkowo darmowa wycena pojazdu. Jestem bardzo zadowolony!
Bardzo polecam Skup aut w Słupsku! Przez kilka miesięcy, ogłoszenie sprzedaży mojego starego Nissana wisiało w Internecie, ale nikt się nim nie zainteresował. W końcu postanowiłam skorzytać ze skupu aut i żałuję tylko, że nie zrobiłam tego wcześniej. Szybka wycena, dojazd bezpośrednio do klienta, szybko załatwione formalności i gotówka od razu do ręki.
Jeszcze nigdy tak szybko nie sprzedałem auta! Cena bardzo atrakcyjna, wszystkie formalności zalatwiane są od razu na miejscu, gotówkę dostaję się do ręki. Polecam tę firmę każdemu, komu zależy na szybkiej i bezpiecznej sprzedaży używanego auta.